VOLEJTE 800 154 723  

Realitní kancelář DACHI spolehlivost doporučená přáteli

Prodáváme výjimečný dům Plumlov, okres Prostějov

Prodáváme dům na výjimečném místě - Plumlov, Rodinný dům leží v klidné ulici s krásným okolím nad Plumlovskou přehradou. Velikost pozemku 750 m2 s jižní orientaci. Vnitřní zařízení domu nabízí zázemí na více jak 120 m2 plochy v podobě velkého obyvacího prostoru s jídelnou a kuchyní, který je přímo napojen na slunnou terasu s bazénem a zahradním domkem s posezením. Celková dispozice je 5+kk s velkou koupelnou včetně dalšího zázemí. Součástí domu je také garážové stání (možno snadno změnit na garáž) a zahradní domek. Exkluzivita lokality je dána kombinací blízké přírody, udržovaných zahrad, nových komunikací a blízkostí centra Plumlova se zámkem a občanskou vybaveností. Dům je postaven v klasickém stylu. Dům je po kolaudaci v r. 2005, pečlivě udržovaný a rekonstruovaný v r. 2016. Kolem domu je krásná zahrada s vodními prvky (jezírka, potůček s peřejemi a vodopády), prosluněnými terasami, skalkami a kamennými zídkami. Na zahradě je pečlivě umístěna řada skrytých zákoutí k odpočinku a relaxaci obklopená vzrostlými rostlinami, i místa ke slunění. K nadstandarnímu vybavení patří také jižní terasa propojená s obývacím prostorem domu. Na terase se nachází větší bazén s elegantním moderním zastřešením a s ohřevem vody tepelným čerpadlem. Z horního patra a z balkonu je překrásný výhled na okolní krajinu.

MKdo6469Prodej domy

Cena: 5 590 000 Kč + dan z nabytí nemovitosti , provize RK + DPH
Užitná plocha: 150 m2
Stav: novostavba první majitel
Vlastnictví: osobní vlastnictví

img

Kontaktovat poradce
Marcela Kummerová
774 322 461

Poslat vzkaz

Realitní kancelář Dachi disponuje nejširší nabídkou nemovitostí v Olomouckém kraji. Podívejte se na naši nabídku domů v Olomouci a okolí, bytů v Olomouci, Prostějově nebo Přerově. Samozřejmostí je kompletní právní servis a bezplatné zajištění financování.

Bytový dům Holandská čtvrť, Olomouc, 4. etapa
Realitní kancelář DACHI s. r. o.
Tel.: (+420) 585 224 559
E-mail: dachi@dachi.cz
Máte připomínky a komentáře k této stránce?
Pokud ano, budeme rádi, když nám je sdělíte. Máme zájem na tom, aby Vám naše stránky sloužily co nejlépe. Pro zadání vzkazu klikněte zde a vyplňte formulář.

Captcha

Navštivte nás na adrese
Ztracená 34, 779 00 Olomouc
Provozní doba:
Po - Čt 8:15 - 18:00, Pá 8:15 - 15:00

ARK Jsme členem
Asociace realitních
kanceláří v ČR

Mapa webu | Tisk stránky | RSS kanál
Copyright 2012 Realitní kancelář DACHI s. r. o.
Tvorba www stránek WINTERNET s. r. o.

Ukázat naší adresu na mapě

Nabídky naleznete také na domybytypozemky.cz