VOLEJTE 800 154 723  

Realitní kancelář DACHI spolehlivost doporučená přáteli

Prodej novostavby domu 5+kk s garážovým staním v obci Dolany u Olomouce.

Nabízíme vám bezpečné a klidné bydlení v lokalitě původní zástavby obce Dolany u Olomouce v podobě nízkoenergetické dřevostavby. Dvoupodlažní rodinný dům o celkové dispozici 5+kk s krytým garážovým stáním pro dvě vozidla, zkolaudovaný v r. 2007. Druhý dům je zděný, napojený na IS, nabízí možnost bydlení, nebo jako technická budova a sklad. Dům je postaven v nezáplavové oblasti min. 70 cm nad terénem, v zadní části pozemků v sousedství okolních zahrad, na pozemku o celkové výměře 1400 m2. Užitná plocha činí 186 m2, zastavěná plocha 111 m2. Budoucím majitelům nabízí dům velkou míru soukromí a několik generací dobrých sousedů. Bezpečnost a komfort bydlení zajišťuje oddělení od komunikací masivními zděnými ploty, skvělé a účelné interiérové dispoziční řešení s důrazem na praktičnost a pohodlí. Dům je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými elektrospotřebiči, centrálním vysavačem, rozvody klimatizace a centrálního zabezpečení, naddimenzovanými elektrorozvody, vestavěnými skříněmi v pokojích a zádvěří. Vytápění je centrální úsporným kotlem na elektřinu a ohřev vody el. bojlerem. Objekt je napojen na veškeré IS, vlastní studna. Dům má technickou místnost, šatnu, dvě WC a dvě koupelny. Při výstavbě domu byly použity velmi kvalitní systémové materiály, zaručující nízké náklady na energie, dlouhou životnost. Tato nemovitost je s ohledem na svou výhodnou polohu v obci s kompletní občanskou vybaveností, velikost pozemku a mimořádný potenciál velmi vhodná jak ke klidnému rodinnému bydlení, tak i ke komerčnímu využití. Po dohodě s majiteli je možné ponechat veškeré vybavení domu. Dobrá dostupnost do Olomouce. Žádaná lokalita.

OKdo6738Prodej domy

Cena: 6 500 000 Kč
Užitná plocha: 186 m2
Stav: novostavba
Vlastnictví: osobní vlastnictví

img

Kontaktovat poradce
Olha Kelnarová
775 322 431

Poslat vzkaz

Prohlédněte si naši kompletní nabídku prodeje domů v Olomouci a okolí. Realitní kancelář Dachi má také největší nabídku nabídku bytů v Olomouci. Naši realitní poradci vám rádi vybraný dům nebo byt představí a sdělí podrobné informace.

Podobné nabídky

Exkluzivní prodej prostorné cihlové novostavby domu 4+kk, 111 m²,  Dolany.

111 m2, osobní vlastnictví, novostavba

6 632 320 Kč
Exkluzivní prodej prostorné cihlové novostavby domu 4+kk typu bungalov s dvojgaráží v Dolanech u Olomouce. Zastavěná plocha 111 m², celková výměra pozemku 916 m². Dům zkolaudovaný…
Bytový dům Holandská čtvrť, Olomouc, 4. etapa
Realitní kancelář DACHI s. r. o.
Tel.: (+420) 585 224 559
E-mail: dachi@dachi.cz
Máte připomínky a komentáře k této stránce?
Pokud ano, budeme rádi, když nám je sdělíte. Máme zájem na tom, aby Vám naše stránky sloužily co nejlépe. Pro zadání vzkazu klikněte zde a vyplňte formulář.

Captcha

Navštivte nás na adrese
Ztracená 34, 779 00 Olomouc
Provozní doba:
Po - Čt 8:15 - 18:00, Pá 8:15 - 15:00

ARK Jsme členem
Asociace realitních
kanceláří v ČR

Mapa webu | Tisk stránky | RSS kanál
Copyright 2012 Realitní kancelář DACHI s. r. o.
Tvorba www stránek WINTERNET s. r. o.

Ukázat naší adresu na mapě

Nabídky naleznete také na domybytypozemky.cz